Mannerheim-solkien saajat

MANNERHEIM-SOLJET PARTIOPARAATISSA 5.5.2019

 

1.  LUOKAN  MANNERHEIM-SOLKI
.
Aalto Julia Maarian Kämmekät
Forsell Netta Nuotiotytöt
Hilakari Marianna Piikkiön Tammipartio
Hämäläinen Matias Turun Metsänkävijät
Kurki Antti Tasalam Boja
Lindroos Julia Auran Tytöt
Mäkilä Minttu Auran Eräkurjet
Rastas Pinja Mikaelin Sinikellot
Susi Elli Maarian Kämmekät
.
2.  LUOKAN  MANNERHEIM-SOLKI
.
Ahremaa Alina Louhen-Tytöt
Alander Anna Sauvon Hakkiset
Eeva Santeri Pyhärannan Korpiankkurit
Elo Maria Maarian Kämmekät
Eronen Hiski Kankaanpään Korpiveikot
Hakala Heidi Kullaan Kuusipeurat
Halminen Isla Karimo
Heino Risto Turun Partio-Sissit
Heinonen Venla Liedon Eränkävijät
Helkkula Milja Laitilan Lumikit
Hiirsalmi Henni Liedon Eränkävijät
Hirvi Katri Elina Rymättylän Märssyvahdit
Hirvonen Okko Tuulihaukat
Huhtala Elmiina Mynämäen Maahiset
Hämäläinen Linda Mellilän Menninkäiset
Hömppi Reeta Maskun Hemmingin T & P
Jaatinen Lotta Marjatat ja Mikon Pojat
Jalasjoki Elsa Loimaan Nuotioloimut
Jokiniemi Juho Marjatat ja Mikon Pojat
Kanervavuori Enja Piikkiön Tammipartio
Kaukkila Pyry Turun Mikaelin Siniset
Kemppinen Olli Myrskypojat
Kenola Oskari Kankaanpään Korpiveikot
Kirves Susanna Sauvon Hakkiset
Koikkalainen Iida Mellilän Menninkäiset
Koivula Matti Väinän Vartijat
Korpinen Julia Kaarinan Korpiklaani
Laaksonen Stella Auran Tytöt
Lahtinen Leevi Ruskon Maunun Partio
Larri Viivi Naantalin Siniset
Leppäniemi Emmi-Maria Kankaanpään Korpiveikot
Lindegren Anni Halikon Siniset
Mankinen Amanda Auran Tytöt
Meriö Mikko Liedon Eränkävijät
Metsämäki Nuutti Liedon Eränkävijät
Mikkola Kristian Marjatat ja Mikon Pojat
Myller Iina Rauman Partiotytöt
Myllymäki Sanna Honkahukat
Niemi Lotta Ahlaisten Ankkurit
Nieminen Elviira Kairankiertäjät
Nikulainen Santeri Ruskon Maunun Partio
Nurmi Charlotta Naantalin Siniset
Nurmi Venla Ulvilan Erätytöt
Ojanperä Ida Porin Tulitikut
Peltola Essi Kyrön Kiurut ja Kokot
Perälä Aino Louhen-Tytöt
Pihlajamäki Hans Myrskypojat
Porjo Saga Piikkiön Tammipartio
Putaansuu Siiri Karimo
Pöntinen Anni Maskun Hemmingin T & P
Raitaniemi Petra Ulvilan Erätytöt
Rantanen Roosa Mellilän Menninkäiset
Rautiainen Kalle Jokikylän Pojat
Renvall Onni Myrskypojat
Rönkkö Karita Kairankiertäjät
Saarinen Suvi Kyrön Kiurut ja Kokot
Saloma Saana Laitilan Lumikit
Savioja Anni Kaarinan Sädetytöt
Sinkkonen Hermanni Maskun Hemmingin T & P
Sippola Helmi Mynämäen Maahiset
Sokko Erika Halikon Siniset
Sola Aku-Petteri Auran Tähti Pojat
Suominen Noomi Piikkiön Tammipartio
Tenhami Venla Kyrön Kiurut ja Kokot
Tulla Vilhelmiina Paraisten Merikotkat
Tuomela Noora Teljän Tuikkeet
Vahala Alisa Nuotiotytöt
Vasama Venla Marjatat ja Mikon Pojat
Virtanen Linnea Ilpoisten Vuorenkävijät
Wittsberg Stella Ahlaisten Ankkurit
Vuorela Katja Marjatat ja Mikon Pojat
Vuorisalo Veera Teljän Tuikkeet
Yli-Karro Oskari Tasalam Boja
Yliniskala Aada Littoisten Pirtapiiat
Yliniskala Iida Littoisten Pirtapiiat
.

.

Hyvät Mannerheim-soljen saajat!

Onneksi olkoon ansioittenne perusteella teille myönnetyn Mannerheim-soljen johdosta. Kantakaa solkeanne oikealla ylpeydellä ja olkaa jatkossakin Mannerheim-solkenne arvoisia.